درباره ی کاربردهای دیگر فسیل ها اطلاعات جمع آوری کنید و آن را به صورت تصویری گزارش دهید

کاربردهای فسیل

کاربردهای فسیل

درباره ی کاربردهای دیگر فسیل ها اطلاعات جمع آوری کنید و آن را به صورت تصویری گزارش دهید.

 

فرمت تحقیق: ۷ صفحه word

جهت دانلود این تحقیق از لینک زیر استفاده فرمایید:

کاربردهای فسیل
کاربردهای فسیل

فسیل ها دارای کاربردهای گوناگونی هستند. مهمترین کاربرد فسیل ها در زمین شناسی و  جانورشناسی است. در این تحقیق سعی می کنیم با تصاویر متنوع کاربرد انواع فسیل را توضیح دهیم.همراه با متن عکس فسیل ها را در این تحقیق قرار داده ایم.

این مقاله که تحقیق فسیل و کاربرد آن موضوع اصلی اش می باشد به طور کامل کاربردهای فسیلها را به شما نشان خواهد داد.

هر گونه باقی مانده، تصور یا ردی از  هر گونه زنده را فسیل می گویند. نمونه هایی از جمله استخوان ها، پوسته ها، اگزوکسلوتون ها، اثر سنگ های حیوانات یا میکروب ها، موها، چوب های سنگفرش شده، روغن، زغال سنگ و بقایای DNA است. کل فسیل ها به عنوان رکورد فسیلی شناخته می شود….

فسیل های شاخص ،فسیل هایی هستند که برای تعریف و شناسایی دوره های زمین شناسی (یا مراحل حیوانات) استفاده می شوند. آنها بر این فرضیه عمل می کنند که اگرچه رسوبات مختلف ممکن است بسته به شرایطی که تحت آنها سپرده می شوند متفاوت باشند، ممکن است شامل بقایای گونه های مشابه فسیلی باشد. محدوده زمانی کوتاه تر گونه، دقیق تر رسوبات مختلف می تواند همبسته شود، و بنابراین فسیل های به سرعت در حال رشد در حال رشد هستند به خصوص ارزشمند است. بهترین فسیل های شاخص شایع است، آسان است در سطح گونه شناسایی و توزیع گسترده ای دارند؛ در غیر این صورت احتمال پیدا کردن و شناخت یکی از این دو رسوب فقیر است.

کاربردهای فسیل

میکروفسیل

میکروفسیل یک اصطلاح توصیفی است برای گیاهان فسیلی و حیواناتی که اندازه آنها فقط در سطح یا پایین تر از سطحی است که توسط چشم غیر مسلح مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد اعمال می شود. یک نقطه برش معمولی بین فسیل های “میکرو” و “کلان” ۱ میلی متر است. میکروفوسیلها ممکن است یا موجودی کامل (یا نزدیک به کامل) خود (مانند foraminifera و coccolithophores plankters دریایی) یا اجزای سازنده (مانند دندان های کوچک یا اسپور) از حیوانات و گیاهان بزرگتر باشند. میکرو فسیل ها به عنوان یک مخزن اطلاعات پائول کللیمات اهمیت حیاتی دارند و معمولا توسط biostratigraphers برای کمک به همبستگی واحدهای سنگ استفاده می شوند.

4 دیدگاه دربارهٔ «درباره ی کاربردهای دیگر فسیل ها اطلاعات جمع آوری کنید و آن را به صورت تصویری گزارش دهید»

  1. از مطلبی که نوشته بودین خوشم اومد امیدوارم این اینترنت رو از ما نگیرن. من خودم به شخصه همه کارام رو اینترنتی انجام میدم. اینجا هر چیزی که میخوایم پیدا میشه و کسایی مثل شما با ارائه مطلبای بدردبخور دارن بهمون کمک میکنن که کارمون سریع تر راه بیفته. حتی دیدم واسه لوله بازکنی برچسب دیگه نیازی نمیشه و با دوتا کلیک ساده میشه چاه بازکن پیدا کرد! دم همگی شما صاحبای سایت های مختلف گرم که اینطوری کارمون رو راحت کردین.

  2. سلام ممنونم از شما بابت این مطلب خوبتون🌷
    عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی💐
    اووووووووووووووووووووووووووووووماچ🌼🌼

  3. خیلی عالی مثل همیشه به ما کمک کرد و مطالب جالب و زیادی یاد گرفتیم ممنون از زحماتتون برای سایت و کمک به ما فقط اگر ممکنه عکس بیشتر بذارین،😊

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا